Privátní lekce

Soukromé hodiny jógy v zázemí vašeho domova. Individuální přístup a práce dle vašich možností a zdravotního stavu. 

Cena 400,- / lekci

Řekli:

"Líbí se mi mít lektorku jen pro sebe , to že každou chybu udělám, lektorka vidí a opraví mne, abych si nezafixovala špatné držení těla atd... Je fajn, že mám hodinu ušitou na míru a lekce se budou měnit dle mých aktuálních potřeb a mohu na sobě efektivně pracovat..líbí se mi hodina v soukromí a v čase, kdy se to hodí mě:-)" Andrea 

 

"Pokud nejste příznivci skupinového cvičení a medění (význ. myšleno jako medit si a meditovat zároveň) a cítíte, že byste chtěli své cviky v józe v poklidu dovézt ku co největší dokonalosti - prostě v nich měli co nejjasněji a cítili se v nich dobře, pak doporučuji individuální jógu s Irenkou Kubicovou.

Irenka dostala shůry veliký dar a sice že umí nesmírně vstřícnou, vřelou a neinvazivní formou předávat to, co jí bylo naděleno a v čem se neustále, celý život vzdělává, prohlubuje. Nejdůležitější pro mne je, že Irenka si na nic nehraje! Nestaví se do pozice umělého guru, co zbaštil všechnu modrost světa (jak se krásně říká "co sežral Šalamounovo hovno"), nestaví se výš než vy - je na roveň, je přirozená, nedělá kolem věcí a výkladů nadbytečné čáry. Má v sobě KLID!!!

Nechce po Vás víc než je zdrávo, netlačí na pilu. Klid, přirozenost a radost - to jsou slova, která mne napadají, když zde nad ní přemýšlím. A důvěra.

Ze srdce jí děkuji, že těm, kteří chtějí, své dary nabízí." Jana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.